Kvalitní matrace je základ dobrého spánku

Kvalitní spánek je jedním z klíčových aspektů zdravého životního stylu. Italskému výrobci Magniflex se podařilo shromáždit všechny informace a zkušenosti týkající se spánku, které uplatnili při výrobě produktů, přinášejících pohodu, komfort a potřebnou kvalitu.

Ke kvalitnímu spánku vám kromě dalších kritérií dopomohou i kvalitní matrace, které se dokáží dokonale přizpůsobit vašemu tělu a režimu. Podepřená hlava posílí vaše krční svaly během spánku a správně vyrovnaná páteř odlehčí vašemu dýchání.

Konkrétně u matrací Magniflex to není jen takové plácání slovy do větru. Matrace se totiž pyšní v prvé řadě certifikací Zdravotního produktu první kategorie, což je nejvyšší certifikace, kterou lze v Evropské Unii získat. Odpovídají také protokolu ACA, podle kterého prokazatelně vedou ke zmírnění bolesti zad a předcházejí problémům s vyhřezlou plotýnkou.


Samozřejmě chápeme, že matrace je potřeba si před koupí vyzkoušet. Není proto nic jednoduššího, než navštívit Studio zdravého spánku na showroomu DEHO v Brně. Kromě matrací se zde můžete pokochat interiérovým designovým vybavením a popřemýšlet při testování nad revitalizací vašeho interiéru prostřednictvím návrhu, který vám rádi nezávazně zpracujeme.


V showroomu najdete několik typů a variant matrací v různých cenových relacích, o různé tuhosti, výšce a dalších kritériích. Magniflex v poslední době představil novinku s názvem Magnistretch Sport 9, která je vhodná především pro mladé sportovce, kteří mají díky častému přetěžování organismu zvýšenou potřebu regenerace páteře a zádového svalstva. Magnistretch Sport je mimo jiné vhodná především pro děti v růstu a pro dospělé trpící skoliózou páteře nebo jinými biomechanickými poruchami. Během spánku dochází k aktivní regeneraci celého těla -> 8 hodin spánku na těchto matracích má stejný účinek jako třicetiminutový intenzivní strečink.


Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, zeptejte se společnosti DEHO ať už na emailu: info@deho.cz nebo se stavte osobně na jednom ze showroomů v Brně nebo Praze.
22.10.2019 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444