Krbová kamna Visby - minimalistický design, maximální úspora

Uvažujete o pořízení krbových kamen jako o ekonomickém řešení vytápění vašeho domova? Výrobce HAAS + SOHN představil novinku -  krbová kamna s výměníkem Visby. Obdiv si zaslouží pro své nadstandardní technické vybavení i design, který vylepší vzhled každého interiéru.

Technické detaily pro snazší obsluhu

Krbová kamna Visby jsou nově doplněna o nadstandardní technické vybavení, které se nevyskytuje u žádného jiného konkurenčního výrobku. Systém Easy control přináší uživatelům značné zjednodušení obsluhování kamen, neboť umožňuje ovládání všech přívodů vzduchů jedním regulátorem. Patentovaná technologie dává sbohem neoblíbenému a leckdy i složitému čištění výměníku. Vše nově zvládnete z přední části kamen, a to i za běžného provozu. Nesmíme zapomenout vyzdvihnout také aerodynamicky řešenou spalovací komoru z nezničitelného žárobetonu. A v neposlední řadě bezpečnost – o tu se postará 3bodové zavírání dvířek.

Krbová kamna s výměníkem Visby nepatří ke kamnům, která plní pouze praktický účel a časem zevšední. Designéři si s jejich vzhledem vyhráli a výsledkem je tak vyvážený, netradiční a minimalisticky vyhlížející pískovcový dekor „Woodstone Prestige“ s dominantními prosklenými dvířky.

Kamna Visby nejen že váš domov zútulní, ale také ušetří náklady na vytápění. Bezkonkurenční výkonnost a možnost napojení ke stávajícímu otopnému systému vyšvihla krbová kamna s výměníkem do popředí mezi jediné tepelné zdroje rodinných nízkoenergetických domů. Propracované terciární spalování kamen dopomáhá dosahovat výjimečně nízké emisní hodnoty. Splněný zákon o ochraně ovzduší č. 201/2012 i po roce 2018, tj. nebude nutná opětovná výměna kamen dle nové legislativy, je u takto provedených kamen samozřejmostí.

Kompletní sortiment výrobce kamen HAAS + SOHN Rukov, s.r.o. naleznete na www.haassohn-rukov.cz.
16.02.2016 | PR
  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444