Koupelna Geberit Selnova nabízí řešení pro koupelny všech velikostí

Elegantní umyvadlo se štíhlým okrajem a dobře organizovaný koupelnový nábytek Geberit Selnova

Elegantní umyvadlo se štíhlým okrajem a dobře organizovaný koupelnový nábytek Geberit Selnova

Umět efektivně využít prostor, zbytečně jej nezahlcovat a získat úložné místo navíc. S tím vám pomůže koupelnová série Geberit Selnova. Nabízí sanitární techniku v oblých i hranatých tvarech, modulární koupelnový nábytek a do malých koupelen prostorově úsporné verze. Značka Geberit se speciálním bezbariérovým sortimentem myslela i na osoby se zdravotním postižením.

Umyvadla, toalety a bidety koupelnové série Geberit Selnova existují ve dvou variantách – v ladných organických oblých křivkách nebo v moderních hranatých tvarech. V nabídce je několik typů závěsných WC, která nabízí hned několik výhod:

  • koupelna působí stylově a moderně, 
  • prostor okolo WC mísy se snadno udržuje v čistotě 
  • a závěsné WC zabírá méně místa. 
Nabídku doplňují stojící WC v různých designech. Bez ohledu na to, jestli si vyberete závěsné nebo stojící WC, určitě zvažte mísu bez splachovacího okraje Rimfree, která nemá žádná skrytá a nedostupná místa. Díky tomu ji vždy rychle a snadno vyčistíte.
 

Sestavte nábytek podle představ a potřeb

Skříňky v různých šířkách, výškách a hloubkách a v různých barevných vyhotoveních nabízí neomezený prostor pro vaši fantazii. Soupravy štíhlých nábytkových umyvadel a umyvadlových skříněk s dvířky nebo zásuvkami poskytují elegantní a praktický úložný prostor na věci každodenní potřeby. Do zásuvek je možné vložit šikovné úložné boxy. Sortiment doplňují zrcadlové skříňkys volitelným osvětlením. U všech výrobků je samozřejmostí tiché dovírání dvířek i zásuvek.
 

Bezbariérové řešení

Produktová řada Geberit Selnova Comfort myslí na osoby se sníženou pohyblivostí a jejich pohodlí. Výše posazené a prodloužené toalety nebo ergonomická plochá umyvadla s dostatečným prostorem na nohy pod umyvadlem jsou vhodné pro osoby na vozíku a umožňují jim zachovat si svou nezávislost při každodenní hygieně.

Umyvadla Geberit Selnova Comfort poskytují pohodlí osobám se sníženou pohyblivostí
01.10.2020 | PR
  • GEBERIT spol. s r.o.

    Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444