Když dům potřebuje rekonstrukci

Vrzající parkety, loupající se omítka a vrzající dveře. Známky toho, že váš dům potřebuje nutnou rekonstrukci, rozhodně nepřehlédnete. Může to být příležitost, jak zvětšit stávající plochu, nebo propojit smysluplně místnosti. Ano, řeč je o přístavbě.

Přístavba je tu stále s námi


Venkovská stavení se postupně rozrůstala o další pokoje, přistavovala se veranda, splachovací toalety. Nejedná se tedy o žádný poslední výstřelek stavitelské módy. Chytrým napojením na dům můžete vyřešit zvětšení obývacího pokoje o zimní zahradu. Nebo rovnou přestěhovat kuchyň i s jídelnou pod nový přístřešek připojený k domu. Variant, jak pomoci lepšímu bydlení realizací přístavby, je nespočet. Postačí jen oko zkušeného architekta.

Rekonstrukce od podlahy


Ať už začnete střechou nebo drenáží, rekonstrukce by měla vždy začít tím nejnáročnějším. Demolice dále nevyužitelných prostor patří mezi ně. Jako při každých stavebních pracích, je důležité mít dobrého projektanta, který se statikem určí, co s domem lze provést. Zjistíte tak, které zdi jsou nosné, a které lze srovnat se zemí. Stavební materiál a stavební firmu už naleznete jednoduše díky pár minutám na Poptávej.cz.


Kde hledat pomoc


Díky poptávkovému serveru Poptávej.cz ušetříte notnou dávku času. Stačí jen vyplnit formulář, jakého odborníka poptáváte, za jakým účelem a jaký si představujete výsledek. Doplníte rozměry, fotografie, vybrané materiály a cokoli dalšího, co by měl dodavatel znát. Na vaše poptávky zareagují odborníci nabídkou na míru. Získáte proto rychle přehled o trhu. Porovnáte nabídky a jednoduše vyberete tu nejlepší. Celá služba je pro poptávající zcela zdarma a nezávazná.
03.03.2022 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444