K přestěhování se skvěle hodí dodávky

Jakmile nastane doba vhodná pro stěhování, každý člověk začne přemýšlet, jak to nejlépe provést. Stěhování rozhodně není akce, kterou lze udělat bez rozmyslu. Existuje více variant, kterak si se stěhováním poradit. Jednu z běžně využívaných možností představuje stěhování svépomocí. V takovou chvíli se ale hodí pomoc od přátel, protože sami se jen těžko přestěhujete. Také budete potřebovat vhodné vozidlo na převoz věcí.

V klasickém autě toho totiž moc nepřevezete. K těmto účelům se dá využít půjčení dodávky, které není příliš drahé a většinou se s dodávkou stačí několikrát otočit a máte přestěhováno.

Jakou firmu vybrat?

Když se rozhodnete pro zapůjčení dodávky od profesionálů, měli byste dobře zvážit, jaké možnosti jsou na trhu. Pro většinu zájemců hraje velkou roli cena. Některé společnosti, například: Půjčovna dodávek Praha, pronajímají reklamní plochy na vozidlech a mohou nabídnout velice příznivé ceny. Další věc, která se zohledňuje při výběru, je vhodná otevírací doba. Ideální je, pokud se dá dodávka zapůjčit jakýkoliv den v týdnu bez ohlednu na to, zda si dodávku zapůjčujete v Praze, Brně či Ostravě. Nejzajímavější společnosti půjčují dodávky bez omezení na denní i noční hodinu. Před zapůjčením dodávky neváhejte projít více firem a prohlédněte si, v jakém stavu jsou půjčované vozy. Kvalitní půjčovna má totiž dodávky v dobrém technickém stavu.
 

Další věci, které by neměly dodávce chybět

Pokud se chcete stěhovat na delší vzdálenost, určitě si zjistěte, zda má půjčená dodávka platnou dálniční známku, ať se nemusíte trmácet po nehostinných trasách. V současné době by měla být naprostou samozřejmostí NONSTOP asistenční služba, pokud by se snad na cestách mělo něco přihodit, tak abyste nebyli bez pomoci. Kvalitní společnosti také nabízí na vyžádání stěhovací rudlíky, transportní kurty nebo třeba navigaci. Před podpisem smlouvy se tedy na všechno potřebné zeptejte, abyste věděli, zda nebudete za některé služby připlácet.

27.06.2017 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • Less Mess storage

  Pronájem skladovacích prostor pro soukromé osoby i firmy. Krátkodobý či dlouhodobý pronájem zabezpečených kójí v různých velikostech mohou občané využít při stěhování a k úschově věcí, pro které doma nemají místo (kola, lyže, sezónní věci). Firmy sklady využívají jako archiv a ke skladování obchodního zboží.

 • STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

  Už více než 10 let provádíme profesionální stěhování bytů a rodinných domů, firem i státních institucí po celé České republice. Díky kvalitě a komplexnosti našich stěhovacích služeb patříme v ČR k předním hráčům v oboru. V roce 2008 jsme získali prestižní certifikát kvality ISO.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444