Jednoduše čisté, jednoduše krásné - sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením odvodu vody je nový sprchový kanálek Geberit CleanLine, který nejenom skvěle vypadá, ale je také mimořádně hygienický a velice snadno se čistí.

Pokud jste už někdy čistili běžný sprchový kanálek, pak asi víte, kolik špíny se dokáže pod jeho krytem nahromadit. Sprchové kanálky Geberit CleanLine tento hygienický problém řeší dokonale. Nemají totiž v obtížně přístupných částech žádné skryté hrany nebo rohy. Kromě toho je možné vyjmout krátkou část krycí lišty s integrovanou hřebenovou vložkou a pohodlně ji vyčistit.

TIP: Podívejte se na názorné video, jak funguje sprchový kanálek Geberit CleanLine!

Možnosti umístění kanálku v rámci sprchového koutu jsou opravdu flexibilní, je možné ho nainstalovat dokonce přímo u stěny. Kanálky, které jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli, si můžete nechat uříznout přesně na míru Vašeho sprchového koutu. Po dokončení montáže fungují kanálky jako otevřené sběrné profily, které odvádějí vodu do odpadního potrubí.

Sprchové kanálky Geberit CleanLine se mohou pochlubit montážním a těsnicím systémem promyšleným do posledního detailu, díky kterému je jejich instalace stejně snadná jako u běžných podlahových vpustí. Majitelé budov a bytů se tak mohou spolehnout na to, že podlaha jejich sprchového koutu bude trvale bezvadně utěsněná.

 
 
 

Přizpůsobivé

Sprchové kanálky Geberit CleanLine lze umístit kamkoliv a upravit je přesně na míru velikosti Vašeho sprchového koutu.
 
 

 

 

 

Hygienické

Sprchové kanálky Geberit CleanLine je možné rychle a snadno vyčistit.
 

 

 

 

 

Dobře promyšlené

Kryt lišty obsahuje hřebenovou vložku, která účinně zachycuje vlasy a jiné větší částice a předchází tak ucpání odtoku. Tuto vložku lze snadno vyjmout a vyčistit.
 
 
 

 

 

Nový model odtoku

Geberit nyní rozšířil sortiment kanálků CleanLine o nový typ, který je možné vyplnit vlastními keramickými dlaždicemi, díky čemuž dokonale splyne s okolím.
 
 
 
 
 
 
Základním prvkem sprchových kanálků CleanLine je montážní souprava s integrovanou zápachovou uzávěrkou a z výroby aplikovanou těsnicí fólií. Instalatérovi už jen stačí tuto soupravu připevnit ke stavební konstrukci a napojit na odpadní systém budovy. Díky rámečku, do kterého lze vložit vlastní výplň, je dnes možné vyhovět i zákazníkům, kteří touží po plně vydlážděném sprchovém koutu a prakticky neviditelném odtoku. Postup instalace je velmi podobný jako při montáži plochého sprchového kanálku z nerezové oceli.
 
 
 
 

Krása je v jednoduchosti

Rámeček kanálku určeného pro výplň vlastními obklady je vyroben z nerezové oceli.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Variabilita

Spád podlahy sprchového koutu může být navržen různě v závislosti na typu dlažby. Odpad a kryt kanálku lze instalovat hned vedle stěny.

26.10.2018 | PR
  • GEBERIT spol. s r.o.

    Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444