Jarní probuzení s novými dekoracemi

Zima se sice ještě brání, ale příchodu jara nakonec stejně nic nezabrání. A s přibývajícím sluníčkem většině z nás přibývá i elán a hlavně chuť změnit a oživit své bydlení i zahradu, která se co nevidět začne probouzet.

Po šedivé zimě potřebujeme překonat únavu, a to se i podle mínění psychologů daří také tím, že své prostředí  osvěžíme něčím krásným, co nám bude milé a co nám prostě udělá radost. Nemusíme přitom investovat nijak závratné sumy.

Jarní nabídku, ve které snad každý najde něco, co ho potěší, připravila firma Dekorace & bydlení. Jediným kliknutím tlačítka myši se můžete přenést do elektronického obchůdku dekoracebydleni.cz  a v klidu a pohodě začít nakupovat.

Atraktivní všehochuť

Najdete zde především dekorace a bytové doplňky, inspiraci romantikou venkova či elegancí starých časů ve stylu vintage. Nabídka ale zahrnuje i moderní dekorace, které pomohou zkrášlit a zpříjemnit každý interiér.

Kromě luxusní keramiky a porcelánu, hrníčků a džbánků najdete i obrázky, rámečky, bytový textil, svícny, zkrátka cokoli, co vás jen napadne.

Vybrat si můžete praktické doplňky do kuchyně, koupelny i obývacího pokoje, ale i naprosté zbytečnosti, protože jsou to často právě ony, které dělají domov útulným a potěší nás, kdykoliv se na ně podíváme. Řada předmětů, které v obchůdku najdete, je upraveno patinováním, tak aby vypadaly, jako kdybyste je právě objevili na staré půdě.

Nesmíme zapomenout ani na velikonoce, které se rychle blíží. V obchůdku pro tuto příležitost najdete  výběr půvabných dřevěných i keramických dekorací, které k těmto svátkům patří.Čím zkrášlit jarní zahradu

Firma Dekorace a bydlení nabízí keramické, dřevěné i plechové květníky, truhlíky a další drobnosti, na které se po celodenním shonu s potěšením podíváte a zpříjemníte si tak chvíle odpočinku.

Pokud byste rádi nějakou drobnost darovali a nejste si jisti, co by udělovalo vašim drahým radost, můžete využít dárkové poukazy, obdarovaný si pak sám vybere podle svého vkusu.

Nakouknout do obchůdku s dekoracemi můžete, i když zrovna nechcete nakupovat, stačí když si spravíte náladu a potěšíte oči. Nabídka zboží je průběžně doplňována a obnovována, takže pokud si nevyberete dnes, možná najdete to pravé příště.

14.03.2012 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • ŠPINAR - software s.r.o.

  Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.

 • PETROŠ INTERIÉR

  Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444