Jak zútulnit zahradu? Vytvořte kouzelná zákoutí s prvkem Playstone

Přemýšlíte nad tím, jak ze své zahrady udělat útulné místo, kde se vám bude dobře relaxovat? Pak kromě trávníku, květin, keřů a stromů nezapomeňte správně zvolit i prvky zahradní architektury.

Stavby na zahradě do značné míry ovlivňují to, jak se na ní cítíme a vnáší do našeho kousku přírody více pohodlí. Existuje řada materiálů, ze kterých můžeme vybírat. Pokud jste však příznivci dlouhověkých a bezúdržbových řešení, doporučujeme dát místo dřeva a plastů přednost betonu. Ve své podstatě je to přírodní materiál, který se skládá z cementu, písku, vody a zrn přírodního kameniva. Zajisté potěší i příznivá cena betonových prvků a možnost volby z různých barevných variant.

 

Funkční design patří i na zahradu

Pokud hledáte neokoukaná moderní řešení, rozhodně si nenechte ujít přednosti multifunkčního prvku Playstone. Jak jeho název napovídá, s trochou fantazie si s ním na zahradě můžete skutečně vyhrát a postavit z něj téměř cokoliv. Jeho druhým jménem je totiž  „funkční design“, který najde své uplatnění při stavbě: 

  • opěrných, pohledových či okrasných stěn
  • zídek všeho druhu, 
  • zpevněných svahů, skalek, 
  • betonových květináčů, vysokých záhonů, bylinkových zahrádek,
  • zahradního posezení, laviček
  • odkládacích ploch,
  • a dalšího zahradního inventáře
 
Jednotlivé prvky lze v sestavách libovolně vrstvit, otáčet či spojovat. Stačí natočit a vzhled stavby bude zcela jiný.Jak si postavit z Playstonů bylinkovou zahrádku? Podívejte se na krátké video z Receptáře:

 
 

 

Ne beton, ale lehký keramický beton!

Playstone je vyrobený z lehkého keramického betonu. To znamená, že místo běžného „těžkého“ kameniva obsahuje lehké keramické kamenivo, které můžete znát pod názvy keramzit či Liapor. Díky tomu jsou tvarovky mnohem lehčí než konkurenční výrobky z běžného betonu. Rozdíl poznáte při každém příložení.

 

 

Akční ceny až do konce dubna!

Až do konce dubna 2021 můžete získat prvek Playstone za cenu bez DPH (sleva 21 %) s výhodnou dopravou až na vaši zahradu. Stačí v poptávce uvést heslo „JARO“. Další informace najdete na www.liastone.cz.

Na stejném webu najdete i další inspiraci v podobě fotek a návrhu typových sestav pro velké i malé zahrady. 
14.04.2021 | PR
  • Lias Vintířov, LSM, k.s.

    Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k. s. je výrobcem a prodejcem širokého sortimentu materiálů Liapor pro hrubou stavbu z přírodního keramického kameniva Liapor (keramzit).


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444