Inovováno pro vaše podlahy

Snad každý si přeje mít domov krásně čistý, bez prachu a bakterií. Většinu pozornosti potřebuje podlaha, které je nutné věnovat důkladnou péči. Při pravidelném vytírání se špína nehromadí, nevíří ani neroznáší, a tak úklid zabere méně času. Při pravidelném opakování navíc vytírání nezabere tolik času. Pusťte se na podlahy s vylepšeným mopem Ultramax, odborníkem na rychlý a efektivní úklid. S Ultramax se vyhnete nehygienickému máčení rukou ve špinavé vodě a zbytečně namáhavému ždímání.

Mop Vileda Ultramax prošel hned několika výraznými vylepšeními. Nejviditelnější změnou je vylepšený ždímací koš, aby bylo vsunutí mopu do ždímače ještě jednodušší. Nejvíce to ocení vaše ruce, protože zůstanou suché a čisté. Koš je navíc zdokonalen o novou technologii ždímání POWER PRESS. Unikátní systém lamel snižuje námahu při ždímání až o 30 % pro optimální vyždímání mopu.

Ke špinavé vodě se již nemusíte ani přiblížit! 


Hlavice mopu je nyní tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou veškerou mastnotu a šmouhy, abrazivní část k tomu účinně odstraňuje i zaschlé nečistoty. Textilní hlavice snadno absorbuje vodu a zanechává suchý a ošetřený povrch. Lze ji prát v pračce a opakovaně použít. Bez zbytečného ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou se s použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého a perfektního výsledku.

Vhodný je na všechny typy tvrdých podlah, a to i na citlivé parkety.

 

O Ultramax výhodách se můžete přesvědčit i ve videu: 

 
 
Ultramax mop zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 499 Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 249 Kč.

Více informací najdete na https://shop.vileda.cz.

Sledujte VILEDU, ať víte o všem první

 
    Zeptejte se na cokoli, načerpejte inspiraci a zasoutěžte si.

    Zhlédněte inspirativní videa pro váš úklid.
11.09.2017 | PR
  • Vileda

    Vileda je přední značkou potřeb pro domácnost a na trhu je již více než 30 let. V letech 2014 - 2017 získala značka Vileda prestižní ocenění Superbrands jako výraz uznání za kvalitní služby a vynikající obchodní výsledky, což dokazuje zejména spokojenost zákazníků s jejími výrobky šetřící čas a námahu při úklidu. Výrobky Vileda jsou oblíbené a známé právě svou kvalitou, dlouhou životnost a neustálými inovacemi pro pohodlnější, efektivnější a ekologičtější úklid. Nyní můžete zakoupit více než 150 výrobků, a to takřka na celém světe.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444