Elegantní krbové vložky Romotop Impression

Pokud hledáte nejen krásu, ale také funkčnost, jsou pro vás zvedačky IMPRESSION tím pravým. Doplňte svůj domov o solitér, který bude svým designem vládnout každé místnosti. Nechte se unést a vtáhnout do světa živého ohně, který dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru.

Každý z nás si rád vybírá, proto výrobce krbových kamen a vložek Romotop u své řady Impression nechce zákazníky omezovat v možnostech. Trendem dnešní doby jsou černé šamoty, která je v nabídce vedle klasické světle barvy šamotu. Perfektní celistvost a barevná stálost šamotů nabídne uplatnění v různorodé architektuře. Aby došlo k co nejlepšímu spalování dřeva, pod šamotem je ještě vermikulit. Tím je dosažena vyšší teplota v komoře a čisté emise. Ve standardu je spalovací komora provedena jako bezroštová, při požadavku zákazníka, lze změnit na roštovou variantu.
 
 
Dveře vložek s otevíráním do boku nebo zvedací, jsou vyrobeny ze speciálního tuhého válcovaného rámu, do kterého jsou vložena dvě skla (rovné provedení) a jedno sklo (rohové provedení). Funkční design je pro firmu velmi důležitý. Nechává tedy vyniknout živému ohni uvnitř. Jemný a čistý design rohových dvířek s děleným sklem a odnímatelným madlem naprosto vyhoví současným trendům bydlení.
 

Pro co nejsnazší ovládání krbové vložky je možné primární a sekundární vzduch regulovat pouze jedním ovládacím prvkem. Ve všech modelech řady Romotop Impression je použit vysoce účinný systém vedení spalin DOUBLE SPIN se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti spalování.
 
 
Produktová komplexnost řady Impression, je podtrhnuta i možností instalace akumulačních sad Mammoth, které se mohou umístit na boční i horní část vložek Impression. Hlavní devízou akumulačních sad Mammoth je fakt, že teplo, které by jinak uniklo do komína, se ukládá na dobu, kdy již není po ohni v krbu ani památky.

Krbové vložky Impression jsou připraveny stát se něčím, co udělá dojem opravdu na každého zákazníka.
16.10.2019 | PR
  • Romotop spol. s r.o.

    ROMOTOP patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek, jehož produkty používá již více než milión domácností po celém světě. Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444