Dveře od Sapeli s dárkem

Společnost SAPELI přichází na podzim s příjemným dárkem pro své zákazníky. Až do konce letošního roku je bude odměňovat exkluzivním robotickým vysavačem značky ECOVACS.

"Se Sapeli je život snadný" –  takový je název kampaně, kterou společnost SAPELI, největší výrobce interiérových dveří a zárubní na českém trhu, odstartovala počátkem září a navázala tím na řadu svých předchozích úspěšných kampaní. 

„Za nákup dveří, zárubní či doplňkového sortimentu SAPELI budou nyní zákazníci odměněni luxusním  a výkonným robotickým vysavačem značky ECOVACS. A to ve třech kvalitativních úrovních, začínajících od výše 6 990,- Kč do 11 990,- Kč,“ informuje Mgr. Ota Meissner, vedoucí marketingu SAPELI a dodává: „Podzim se u dveří SAPELI nese v duchu pohody.“Vysavače ECOVACS jsou kvalitním a praktickým pomocníkem do každého interiéru, vhodným k čištění všech typů podlahových ploch, tedy dřevěných podlah, linolea, dlažby a samozřejmě koberců. Ušetří vám mnoho času, který budete moci trávit příjemnými aktivitami.


A proč jsou odměnou za nákup produktů Sapeli právě robotické vysavače? „Stejně tak jako dveře a zárubně SAPELI jsou moderní, praktickou, pohodlnou a spolehlivou záležitostí pro každý interiér, plní tuto roli i tento dárek, robotický vysavač ECOVACS. Název podzimní kampaně SE SAPELI JE ŽIVOT SNAŽŠÍ – to není jen heslo, to je cíl, kterého chceme pro naše zákazníky dosáhnout,  uvádí závěrem Mgr. Ota Meissner.

04.10.2010

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • SEPOS, spol. s r.o. - interiérové dveře a zárubně

  Jsme česká rodinná firma, specialista na dveře a zárubně. Na trhu působíme již od roku 1991.

 • Stavona, spol. s r.o.

  Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působí v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444