Dražice dávají Zelenou úsporám

Dražické ohřívače vody (včetně modelů určených pro solární ohřev vody) a akumulační nádrže s vnitřním zásobníkem teplé užitkové vody jsou z velké části registrovány v programu Zelená úsporám.

Využijete-li možnosti získání státní dotace v rámci programu Zelená úsporám např. na solární ohřev užitkové vody nebo instalaci akumulační nádrže při renovaci vytápění, máte možnost pořídit ty nejmodernější technologie pro ohřev vody, za ceny, které se již nebudou opakovat.

Certifikáty pro montážní firmy nutné pro jejich registraci do programu Zelená úsporám vydává pro výrobky se značkou DRAŽICE firma VIATHERM s.r.o. Ostrava – kontakty na www.cestatepla.cz nebo tel./fax: +420 552 301 411, mobil: +420 724 590 825. Montážní firmy zde naleznou i hrací kartu a pravidla letošního bonusového programu.

Kompletní seznam dotovaných výrobků Dražice v současné době zahrnuje na čtyřicet typů ohřívačů a přes třicet typů akumulačních nádrží. Stáhněte si kompletní seznam dotovaných produktů včetně přidělených kódů.

DZ Dražice jsou nejvýznamnějším výrobcem ohřívačů vody v České republice s více než čtyřicetiletou tradicí. Dražické ohřívače vynikají používaným systémem keramických topných těles, důmyslným technickým řešením, kvalitou a minimální tepelnou ztrátovostí. Koupí výrobku od DZ Dražice navíc získáváte jistotu dostupných náhradních dílů a záručního i pozáručního servisu.
02.10.2009 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • IVT s.r.o., organizační složka

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel země/voda, vzduch/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • Fontana Watercoolers s.r.o.

  Fontana Watercoolers, s.r.o. Vám nabízí oblíbený moderní, ekonomický, ekologický a světový způsob zásobování Vaší domácnosti kvalitní stolní či minerální vodou. Je vhodný především pro rodiny s dětmi.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442