Dlažba PICADO - imitace kamene před váš dům

V předchozích letech si velkou oblibu získaly venkovní betonové dlažby, které svým vzhledem dokážou imitovat přírodní kámen. Proto společnost PRESBETON rozšířila svoji nabídku o skladebnou dlažbu PICADO, u které budete váhat, jestli je to beton nebo kámen.

Dvanáct typů základních dlažebních kamenů a dva kameny poloviční se mohou zákazníkovi jevit pro účel pokládky jako zbytečně náročný rébus, ale finální přirozený vzhled stojí za to. A jako příjemný bonus nakonec zjistíte, že pokládka nebyla ani tak složitá.

Na povrchu každého kamene jsou již při procesu výroby vytvořeny „falešné“ spáry, které se spolu s těmi skutečnými po pokládce zasypou vhodným spárovacím pískem. Tím se podtrhne přirozenost vyskládané plochy. Vybírat lze ze tří barevných colormixů – Arido, Ardeso a Tiera.

Dlažba se velice dobře hodí pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů, například pro chodníky, terasy, vjezdy do garáží a další.


Mezi její další nezpochybnitelné výhody patří mrazuvzdornost a fakt, že je opatřena vnitřním ochranným systémem Protect System IN, který brání znečištění a pronikání vody. Více informací najdete na webových stránkách www.presbeton.cz.
25.09.2019 | PR
  • PRESBETON Nova, s.r.o.

    Společnost PRESBETON je předním českým výrobcem širokého sortimentu betonového zboží - venkovní dlažby, obrubníky, zdicí tvarovky, ztracené bednění, palisády, okrasné a svahové tvárnice, lavičky, květináče, stojany na kola, odpadkové koše, schodišťové stupně. Výrobky jsou mrazuvzdorné, opatřeny impregnací a mají vysokou životnost.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444