Čistý prostor pro očistu

Je samozřejmé, že na čistotu koupelny a vybavení, které slouží k naší každodenní hygieně, klademe ty nejvyšší nároky, proto by také měly umožňovat velmi snadnou údržbu. K příjemnému pocitu ale přispívá i vzhled tohoto vybavení, který může čistotu prostoru  ještě  podtrhnout svým designem a použitými materiály.

Nároky na pohodlnou a efektivní údržbu i na absolutní vizuální čistotu doknale splňuje nejnovější řada luxusních sprchových a vanových zástěn v nabídce společnosti TEIKO PREMIUM NEW, která je charakteristická dokonalým provedením a čistým designem. Čisté linie  jsou zdůrazněny moderním bezrámovým provedením skleněných zástěn, které jsou u této řady dodávány s povrchovou úpravou WATER OFF! Ta omezuje znečištění a orosování skla a usnadňuje údržbu. Kolekce zástěn Premium NEW je osazena vysoce kvalitními chromovými panty a dalšími doplňky, které přispívají k její eleganci i praktičnosti. Instalace skel pomocí vzpěrné tyče, chromových závěsů a vzpěr není složitá a umožňuje dokonalou aretaci polohy skel. Použitá skla výrobce dodává o tloušťce 8 mm pro pevné části a 6 mm pro části pohyblivé, buď v provedení čirém nebo s jemným dekorem MASTER CARRE, který nenarušuje čistý vzhled zástěny, ale poskytne uživatelům pocit většího soukromí.

Do skupiny bezrámových zástěn patří i řada PREMIUM, která rovněž nabízí jak sprchové tak vanové zástěny. Sprchové zástěny PREMIUM jsou složeny z kulatých pantů a závěsů v povrchové úpravě chrom, dále z bezpečnostních skel tloušťky 8 mm a 6 mm. Těsnění mezi stěnou a výplní zabezpečuje jednoduchá transparentní těsnící lišta nasunutá na skle. Spoj s vaničkou je zatěsněn silikonovým tmelem, který současně plní funkci upevňovacího prvku. V kombinaci s chromovanou prahovou lištou, stejným způsobem spojenou silikonovým tmelem s vaničkou a pevnou výplní, je zajištěna poloha a tuhost spoje ve spodní části. Prahová lišta odvede případně protékající vodu zpět do vaničky.

Sprchové zástěny PREMIUM i PREMIUM NEW lze kombinovat s různými typy sprchových vaniček. K naprosto nenarušenému vzhledu např. přispěje použití vaničky Hercules, u níž je dokonale skryta její odtoková část. Sprchové vaničky Draco a Virgo s elegantním designovým prvkem jsou vyrobeny z litého mramoru a díky jejich nízké výšce (30 mm) je lze snadno zabudovat do podlahy koupelny.


23.05.2013 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • GEBERIT spol. s r.o.

  Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • Los Kachlos s.r.o.

  Los Kachlos je od roku 1996 významný český prodejce obkladů a dlažeb a výhradní dodavatel předních španělských i italských výrobců. Ve značkových showroomech v Praze, Brně, Zlíně, Uherském Hradišti a Bratislavě jsou k vidění obklady do koupelny , obklady do kuchyně , dlažby do interiéru i venkovní dlažby v nejrůznějších stylech a formátech a zejména té nejvyšší kvalitě.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444