Chytrý úkryt pro dveře

Stavební pouzdro UNIBOX ocení ve své domácnosti všichni, jejichž byt se vyznačuje typickými panelákovými rozměry a trpí tradiční panelákovou nemocí zvanou nedostatek prostoru. Umožňuje totiž otevírat dveře nikoliv otáčením do místnosti, ale zasouváním do zdi.

Pouzdro UNIBOX – typizované řešení pro paneláková jádra

Tato „chytrá kapsa“  pojme a do zdi uschová hned dvě dveřní křídla, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje. Dokonale tak vyřeší problém s nedostatkem prostoru v klasických úzkých chodbách, které slouží například jako vstupní hala, hlavní chodba s přístupem do všech přilehlých místností nebo šatna. Navíc lze díky stavebnímu pouzdru UNIBOX velmi elegantním způsobem oddělit koupelnu a WC a vytvořit tak dvě zcela samostatné místnosti. Sbohem tedy klasické panelákové jádro!

„Vzhledem k úzkým panelákovým příčkám jsme připravili užší rozměr stavebních pouzder variant STANDARD a KOMFORT“ informuje pan Petr Paksi, obchodní ředitel firmy J.A.P., která stavební pouzdra vyrábí 18 let a pokračuje: „Obvyklá tloušťka pouzdra je 100mm, ale pro užší zděnou příčku je pouzdro zúženo na 82 mm a pro SDK příčku 73 mm.“

Úzká paneláková chodbička už nemusí být prostorem, kde není místo ani na otevření dveří. Postačí změnit otevírání dveří a problém s nedostatkem místa je vyřešen.

 

 

 

     

 

10.11.2010 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.

 • Stavona, spol. s r.o.

  Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působí v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.).

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444