Chcete skloubit interiér do jediného odstínu?

ICI Commenda ČR nabízí vysoce kvalitní a specializované produkty pro všechny oblasti použití. Lze je rozdělit do pěti produktových řad: produkty stavební chemie světové profesionální kvality, skupina výrobků pro širokou oblast použití (obkládání, stěrkování, malířské práce, dekorativní úpravy interiérů atd.), určeno hl. kutilům, ale i profesionálům, nátěrové hmoty vhodné pro interiér i exteriér, produkty na povrchovou úpravu a ochranu dřeva, nátěrové hmoty určené přímo na zkorodované povrchy, ukončovací profily pro obklady a dlažby

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
V systému kolorních barev Dulux máme možnost skloubit celý interiér do jediného odstínu, přičemž na výběr je 6 - 12.000 odstínů. Barvy si můžeme zvolit podle vlastních představ nebo se nechat inspirovat informačními materiály DULUX, které se nachází u každého michacího zařízení, prověřený pracovník vám také nejen ochotně odstín podle vašeho výběru namíchá.
Nově máme možnost si sami fládrovat. Dříve nátěr imitující přírodní dřevo byl pouze pro odborníky, ale nyní máme možnost snadno vytvořit na vnitřní i venkovní podklad, efekt přírodního dřeva bez odborné pomoci.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pro ochranu kovových podkladů nám firma ICI Commenda ČR nabízí barvu Hammerite. Její email má zvláštní složení, aby chránil kov před korozí. Oproti běžným lesklým nátěrům má výhodu, že se může nanášet přímo na zrezivělý kov bez použití základové barvy a podkladové vrstvy, je rychloschnoucí.
Můžeme si zvolit ze tří typů barev Hammerite: email (provedení povrchu - lesklý kladívkový nebo lesklý hladký), barva na střechy a nátěr na radiátory.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Produkty Xyladecor jsou určeny pro ochranu a povrchovou úpravu dřeva.
Xyladecor: chrání dřevo proti zamodrání, plísním, houbám, hmyzu a povětrnostním vlivům, je vhodná pro venkovní použití na veškeré dřevěné konstrukce, vrata, ploty a pod.
Xylanecor-Xylaroyal: představuje novinku, Tixotropní silnovrstvá lazura je vyjímečná svou snadnou aplikací a originální extra silnou vrstvou vhodná na okna, dveře či zahradní nábytek.
14.04.2003 | Zuzana Štolfová

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444