Nadčasové krby z jedinečného přírodního materiálu

Foto: Google+ Sumeru Company s.r.o.

Foto: Google+ Sumeru Company s.r.o.

Sumeru Company s.r.o.

Pražské Studio finských krbů od Tulikivi pro vás zprostředkovává prohlídku produktů dostupnou také virtuálně.

Studio výhradního dovozce finských krbů a krbových kamen Tulikivi najdete v Anglické ulici v centru Prahy. Přehled o nabídce krbů a krbových kamen z přírodního mastku je k dispozici hned u vchodu. Tyto luxusní krby, které vyzařují hebké sálavé teplo, se stanou jedinečným dekorativním doplňkem každého interiéru. Zároveň jsou vybaveny nejmodernější technologií, takže mají špičkové akumulační vlastnosti. Vybavení interiéru studia spolu se vstřícnou a profesionální péčí o zákazníky vytváří příjemnou atmosféru, takže se zde cítíte jako byste se nacházeli v teple svého domova.

Virtuální prohlídky můžete zhlédnout také na www.abstract.cz/virtualni_prohlidka

Profil společnosti Sumeru Company s.r.o. na Google+

10.12.2013

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel vzduch/voda, země/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444