Rozmanitý výběr produktů pro zdravé spaní

//cdn.bydleni.com/rimport/da/thumb_spimeczbrno.jpg

Foto: Google+ Spime.cz (Brno)

Spime.cz - prodejna Brno

Veškeré produkty pro spaní, které nabízí brněnská prodejna Spíme.cz, jsou vám blíže díky virtuální prohlídce.

Pestrou nabídku kvalitních postelí i doplňků pro spaní nabízí prodejna Spíme.cz v Brně. K dispozici jsou dřevěné postele s úložným prostorem, matrace ze studené a paměťové pěny, latexové matrace, lamelové rošty, noční stolky a komody. Výrobce dbá především na péči o zákazníka, a proto jsou matrace vyvíjeny s ohledem na nejnovější lékařské poznatky. Postele vyrobené z dokonale vysušeného dřeva díky své tvrdosti odolávají vrypům. O krásném designu předkládaného sortimentu se můžete přesvědčit i z domova.

Virtuální prohlídky můžete zhlédnout také na www.abstract.cz/virtualni_prohlidka

Profil společnosti Spime.cz (Brno) na Google+10.12.2013

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442