Pohodlné finské sauny a saunové doplňky na míru

//cdn.bydleni.com/rimport/da/thumb_saunaprojekt.jpg

Foto: Google+ Saunaprojekt s.r.o.

Saunaprojekt s.r.o.

Projděte si zajímavou škálu saun, které nabízí firma Saunaprojekt na brněnské pobočce.

U firmy Saunaprojekt si můžete nechat vyrobit klasické i atypické sauny. Na pobočce v Brně, do níž můžete nahlédnout i díky panoramatického zobrazení, jsou v nabídce produkty vlastní výroby, objednat si tu můžete i jejich montáž. Tyto sauny využívají moderní technologie, charakteristický je pro ně krásný, vkusný a pohodlný interiér. Firma nabízí zákazníkům kompletní servis na klíč, vyrobit jakékoliv atypické či lichoběžné prostory není pro Saunaprojekt problém.

Virtuální prohlídky můžete zhlédnout také na www.abstract.cz/virtualni_prohlidka

Profil společnosti Saunaprojekt s.r.o. na Google+

10.12.2013

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

  • LIFETECH s.r.o.

    LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442