Alukov, český výrobce zastřešení bazénů a teras

Nyní je ta nejvhodnější doba k investování do vlastního zastřešení terasy nebo bazénu. Pro terasová zastřešení jsou nejlepší hliníkové konstrukce se skleněnými výplněmi. Nejen, že vypadají velmi esteticky a nadčasově, ale také se dobře udržují. Životnost takových zastřešení se počítá na desítky let.

Společnost Alukov vyrábí a montuje kvalitní zastřešení z poctivých a designových hliníkových profilů. Polykarbonátové výplně s úpravou proti poškrábání nebo skleněné výplně zase odolají povětrnostním podmínkám a budou vám sloužit dlouhé roky.


Výrobce terasových a bazénových zastřešení na míru, společnost Alukov, vám poskytne nadstandardní záruční podmínky. Terasová i bazénová zastřešení si můžete prohlédnout na showroomech v Orli u Chrudimi nebo v Praze – Karlíně. Odborně školení manažeři každému poskytnou dostatek informací k realizaci a zastřešení, které si můžete na místě vyzkoušet.  Montáž je prováděna odborně školenými řemeslníky s mnohaletými zkušenostmi. 
 
Terasová zastřešení řady CORSO i PERGOLA SKY jsou vhodná pro každý typ domů a také pro dřevostavby.  Společnost Alukov je certifikována předním českým výrobcem dřevostaveb pro odborné montáže zastřešení na fasády domů. Nedojde k poškození izolace dřevostavby a vaše záruka na dům bude nadále pokračovat. Neváhejte s námi projednat cokoli, co vás z této problematiky zajímá, zeptejte se na detaily zakázky a zbavte se obav z výsledku. 

Vaše spokojenost je prioritou. Zastřešení nemusíte financovat jen z vlastních zdrojů, ty si můžete uschovat na horší časy. K plnému financování, nebo částečnému dofinancování, můžete využít například současné nízké úrokové míry půjček a úvěrů určených právě k rekonstrukcím teras i zahrady. Než se nadějete, bude tu jaro 2021 a vy už budete mít vše vyřešeno a při současném růstu cen ještě za letošní ceny.  

Více informací na: www.alukov.cz.
06.11.2020 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444