Aktuální nabídka Projekční kanceláře Archipelag

K typovému projektu rodinného domu televizor zdarma

Projekty rodinných domů Archipelag nabízejí širokou škálu rodinných domů od jednoduchých pro nenáročné, přes tradiční rodinné domy až po domy v duchu trendů moderní architektury. Zájemcům o stavbu rodinného domu se tak otevírají nové možnosti v podobě téměř 1600 projektových řešení domů Archipelag.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Za atraktivní ceny, které jsou v roce 2010 stejně výhodné jako v roce 2009, i přes zvýšení zákonné sazby DPH, získáte kvalitní a levný projekt rodinného domu, kvalitní typovou projektovou dokumentaci v rozsahu pěti paré určenou k vyřízení stavebního povolení, popř. ohlášení, profesionální architektonický servis a řadu cenných informací o osvědčených a špičkových stavebních materiálech.

Různorodost představ, potřeb i požadavků stavebníků je hlavní inspirací architektů Projekční kanceláře Archipelag, kteří vytvářejí jednotlivé typy rodinných domů. Pro samotné autory je velmi příjemné, že díky rozmanitosti, originalitě a jedinečnosti se typové projekty rodinných domů Archipelag stávají velmi oblíbenými v řadách investorů i odborníků v České republice i na Slovensku.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pro ty nejoblíbenější typové projekty jsou stále připravovány atraktivní akce a nabídky. Právě nyní na zákazníky čeká speciální AKCE, při které získají televizor ZDARMA. Při objednávce některého z více než 150 oblíbených typových projektů rodinných domů získáte jako dárek přenosný televizor EVOLVE RELAX nebo LCD televizor SHARP. Výběr typových projektů rodinných domů v rámci této speciální nabídky je pestrý a rozmanitý.

Kompletní informace o této nabídce najdete na Internetovém portále www.archipelag.cz.
22.03.2010 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • ŠPINAR - software s.r.o.

  Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444