Aby nenamrzly vjezdy, okapy a potrubí

Během zimních měsíců se často potýkáme s problémem zasněžených schodů, náledí na chodníku nebo dokonce zamrzlých potrubí. Řešením je komplexní systém topných kabelů, který se o venkovní plochy postará za vás.

Komplexní systém topných kabelů nabízí renomovaná značka teplá podlaha™

Ochrana vjezdů do garáží, chodníků a schodů před sněhem a náledím
Systém topných kabelů Line™T30 24 hodin denně automaticky hlídá bezpečnost venkovních ploch. Už při dopadu první sněhové vločky rozpozná nebezpečí a začíná plochy chránit. S důmyslným systémem budou ochráněny vjezdy do garáží a chodníky před náledím, okapové žlaby před padajícím rampouchy, potrubí před zamrznutím a jeho temperování.

Výhody:
 • Předcházíte úrazům.
 • Plochy jsou vždy suché bez náledí a sněhu.
 • Systém zajistí nízké provozní náklady.
 • Vše je řízeno elektronicky.
 • Moderní systém šetří manuální práci.
 • Pracuje i v noci plně automaticky.
Automatická regulace pro ochranu ploch
Automatický provoz zajišťuje komfortní programovací jednotka s teplotním a vlhkostním čidlem. Systém se zapne až tehdy, když teplota chráněné plochy dosáhne kritické mrznoucí teploty a je zaznamenána vlhkost. Jinak roztání zajistí příroda sama, bezplatně. 
Proč je inteligentní kabel tak úsporný?
Inteligentní kabel má ve sněhu nebo ve vodě vysoký výkon. Při kontaktu s vlhkostí okamžitě zvýší výkon. Pokud je kabel suchý nebo zasvítí slunce, tak okamžitě sníží výkon, a tím i spotřebu energie. Toto se děje neustále automaticky.

Tato samoregulační vlastnost snižuje spotřebu oproti klasické odporové technologii minimálně o 40 %. Oproti klasické odporové technologii je investičně dostupný, protože se investice vrátí cca do 4 let a pak už jen šetří náklady. Systém se nepřehřeje, proto je bezpečný i ve svislých svodech. Listí a špína se v okapech nezachytává, prostě odtéká. Montáž tohoto ověřeného řešení je rychlá a jednoduchá.
Ochrana okapů a žlabů před padajícími rampouchy
 • Systém umožňuje v okapech hladký odtok vody a rozbředlého sněhu a ledu
 • Současně zamezuje vzniku nebezpečných padajících rampouchů a převisů
 • Chrání fasády, okapy a odtokové trubky před poškozením nahromaděním ledu ze zamrzající vody.
Ochrana potrubí před zamrznutím a jeho temperování
 • Voda poteče v potrubí i při teplotách pod nulou.
 • Potrubí je chráněno před poškozením, a tím se předchází nákladům na opravy nebo nákladné odstávky ve výrobě.
 • Prověřené dlouholetou praxí.

Více informací získáte na internetové adrese: www.teplapodlaha.cz.
Značka teplá podlaha™je konsorcium světově renomovaných výrobních podniků – specializovaných na inteligentní podlahové topení a ochranné systémy s topnými kabely.

Značka teplá podlaha™ hledá regionální zastoupení ve vaší oblasti

V případě zájmu o spolupráci napište na anos@anosconsulting.com.
09.02.2015 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • Grundfos s.r.o.

  Grundfos patří mezi největší výrobce čerpací techniky na světě. Ročně vyrobí přes 16 mil čerpadel. Největší podíl na výrobě mají oběhová čerpadla pro vytápění domácností a komerčních budov.

 • STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

  STIEBEL ELTRON patří k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a technologií využívajících obnovitelných zdrojů. Široké portfolio produktů tvoří zásobníkové a průtokové ohřívače vody, akumulační kamna, přímotopné konvektory, osoušeče rukou, tepelná čerpadla, ventilační jednotky a solární zařízení.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

  IVT je specializovaný dodavatel švédských tepelných čerpadel vzduch/voda, země/voda a vzduch/vzduch, určených pro vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, školách, sportovních areálech a komerčních budovách.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444