3 důvody pro sprchové kanálky Geberit CleanLine

Pro sprchu v úrovni podlahy se rozhodujeme z několika praktických i estetických důvodů. Dobře se udržuje a čistí, poskytuje pohodlný, bezbariérový přístup a vytváří celkový elegantní dojem z koupelny. Možnosti sprchového koutu díky sprchovým kanálkům Geberit CleanLine jsou navíc velmi flexibilní.

1. Přizpůsobivé: Sprchové kanálky Geberit CleanLine lze umístit kamkoliv a upravit přesně na míru velikosti sprchového koutu

Možnosti umístění kanálku v rámci sprchového koutu jsou tak flexibilní, že je možné ho nainstalovat dokonce přímo u stěny. Kanálek, který je vyroben z kartáčované nerezové oceli, si můžete nechat uříznout přesně na míru vašemu sprchovému koutu. Po dokončení montáže fungují kanálky jako otevřené sběrné profily, které odvádějí vodu do odpadního potrubí.

2. Hygienické: Sprchové kanálky Geberit CleanLine je možné rychle a snadno vyčistit

Pokud jste už někdy čistili běžný sprchový kanálek, pak asi víte, kolik špíny se dokáže pod jeho krytem nahromadit. Sprchové kanálky Geberit CleanLine tento hygienický problém řeší dokonale. Nemají totiž v obtížně přístupných částech žádné skryté hrany nebo rohy. Kromě toho je možné vyndat krátkou část krycí lišty s integrovanou hřebenovou vložkou a pohodlně ji vyčistit.

3. Dobře promyšlené: Kryt lišty obsahuje hřebenovou vložku, která účinně zachycuje vlasy a jiné větší částice a předchází tak ucpání odtoku

Sprchové kanálky Geberit CleanLine se mohou pochlubit montážním a těsnicím systémem promyšleným do posledního detailu, díky kterému je jejich instalace stejně snadná jako u běžných podlahových vpustí. Majitelé budov a bytů se tak mohou spolehnout na to, že podlaha jejich sprchového koutu bude trvale bezvadně utěsněná.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/cleanline.
19.04.2016 | PR
  • GEBERIT spol. s r.o.

    Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444