Vyberte si otopnou stěnu na míru

Otopné stěny KORATHERM jsou novým produktem, který významně rozšiřuje portfolio komfortních designových těles vyráběných firmou KORADO. Tato nová výrobková řada byla na nedávném veletrhu AQUA - THERM Praha 2007 oceněna Zlatou medailí v soutěži o nejlepší exponát.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
A právě výrobky řady KORATHERM si můžete vybrat podle svých potřeb a představ prostřednictvím webové aplikace KORADO KONFIG, která umožňuje výběr tělesa v deseti krocích. Výsledek konfigurace si můžete vytisknout a odeslat e-mailem.

Široký sortiment ucelené výrobkové řady KORATHERM sestává z pěti základních modelů. Liniové, horizontálně nebo vertikálně orientované otopné profily jsou konstrukčně uspořádány do mnoha typů. Nabízená barevná paleta spolu s variabilně řešeným připojením těchto těles k otopné soustavě rozhodně vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Nenápadný luxus s jedinečným propojením elegance a výkonu nabízí model KORATHERM HORIZONTAL – M. Nabízí se jako vhodné řešení vytápění prostor s velkoplošnými skleněnými konstrukcemi jako jsou např. výkladní skříně, zimní zahrady, panoramatická okna, prosklené průchody, vestibuly apod. Model KORATHERM HORIZONTAL představuje svým tepelným výkonem komfortní alternativu ke klasickému deskovému tělesu. Široká paleta barev a jeho osobitý vzhled s charakteristickým liniovým uspořádáním otopných prvků přirozeně vyzývá k zakomponování do moderního interiéru.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Otopné stěny KORATHERM VERTIKAL, KORATHERM VERTIKAL – M a KORATHERM REFLEX představují moderní design spojený s efektivním způsobem sdílení tepla ve vytápěné místnosti. Jejich čelní plocha zvýrazňuje sálavou složku tepla a navozuje tak pocit tepelné pohody. Progresivní spodní středové připojení u modelu KORATHERM VERTIKAL – M umožňuje jeho nenásilné včlenění do interiéru. Model KORATHERM REFLEX díky svému konstrukčnímu řešení je nejen příjemným, ale také vysoce praktickým doplňkem předsíní a vstupních hal obytných i veřejných budov.
08.01.2008 | PR - redakce Bydelní.cz
  • KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444