Útulný domov bez velké námahy

Vítané změny do interiéru nemusí přinést jen nákladná rekonstrukce nebo rozsáhlá výměna nábytku. Často stačí trocha nápaditosti, malé změny v organizaci prostoru anebo promyšlená volba dekorací a doplňků, které dovedou  změnit a osvěžit vaše bydlení.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Bez doplňků a milých drobností se málokomu zdá domov domovem, útulným místem, kde se cítíme dobře a které zároveň vyjadřuje náš životní styl, naše zájmy a vkus. Doplňky a dekorace mohou být také příjemným dárkem našim blízkým. Při výběru dárků jde o častou volbu, ale pokud chceme nějakou drobnost do bytu věnovat, vyplatí se pečlivě zvažovat, abychom jen nepřispěli k rozmnožení nepotřebných předmětů v domácnosti obdarovaného.  Na druhé straně, pokud se nám podaří vybrat dobře, můžeme přátelům či příbuzným udělat radost navíc i tím, že umíme odhadnout jejich vkus a přání.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Výběr dekorací a doplňků přitom vůbec nemusí znamenat náročné chození po obchodech. Jednoduché řešení nákupu, který můžete uskutečnit v klidu a pohodlí, třeba i nad šálkem kávy, nabízí například elektronický obchůdek www.dekoracebydleni.cz. Jedním kliknutím tlačítka myši se přenesete do pestré nabídky doplňkového zboží nejrůznějšího druhu.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Najdete zde praktické předměty i roztomilé zbytečnosti, moderní i takové, které vypadají jako byste je vyhrabali z babiččiny skříně. Vybrat si můžete luxusní porcelánovou soupravu nebo keramiku, drobnosti do kuchyně i do koupelny, designové dekorace, bytový textil, obrazy a obrázky, květináče, svícny, vázy i drobné kousky nábytku.  V kategorii vůní nabízí obchod luxusní vonné vosky, dekorativní osvěžovače vzduchu a voňavé potpourri. Speciální kategorii tvoří zahradní dekorace - zde si můžete vybrat např. z okrasných fontán svícnů i truhlíků.


V předvánočním čase si v tomto obchodě můžete najít doplňky, které přispějí ke sváteční atmosféře vašeho vlastního domova, nebo se podívat, zda nenajdete vhodný dárek. A pokud si nejste jisti co by vašim blízkým udělovalo radost, zkuste možnosti dárkových poukazů, obdarovaný si pak může vybrat sám podle svého vkusu.

19.11.2012 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444