Praktičnost s fantazií: originální design Woodface

Foto: Woodface

Foto: Woodface

Šatny, vestavěné skříně, komody, dveře, příčky – to vše na míru a v barevném provedení podle vašeho výběru nabízí Woodface. Novinkou jsou dekorační skla, která ze dveří skříní či příček dělících prostor vytvoří originální prvek bytové kultury. Skleněné výplně příček, posuvných dveří a skříní jsou standardně dodávány v různých barevných odstínech, v lesklém či matném provedení.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Foto: Woodface

Dekorační skla doplňují nabídku o nové grafické vzory. Některé jsou určeny na celou plochu dveří, jiné jen pro kombinaci s ostatními materiály. Při výběru vzhledu skříní můžete uplatnit svou fantazii a ve spolupráci s odborníkem vytvořit originální prvek, který bude vhodně doplňovat celkový design vašeho domova.

Letošní novinkou jsou bezrámové dveře. Jsou to posuvné dveře skříní či šaten, jež mají skleněnou výplň s rámy, ze kterých jsou viditelné pouze tenké obvodové linky. Esteticky působí tyto dveře velmi čistým dojmem. Větší část hliníkového rámu zůstává skryta za skleněnou výplní. Všechny přednosti ale zůstaly zachovány. I tento typ dveří zajišťuje lehký, tichý a bezpečný chod. Woodface nabízí široký sortiment skleněných výplní dveří. Výplň může být navíc z každé strany jiná a lze ji opticky rozdělit úzkými dělícími lištami.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Foto: Woodface

Kompletní sortiment nabízí Woodface v oblasti vybavení šaten. Můžete zvolit klasické otevřené skříně, moderní hliníkový konstrukční systém či kombinaci obou. Součástí nabídky jsou i zásuvky s krytými kuličkovými výsuvy a tlumeným dojezdem. Hliníkový konstrukční systém lze navíc snadno přestavovat dle aktuálních potřeb majitele šatny a lze jej s úspěchem aplikovat i v prostorech nepravidelných tvarů, ve výklencích, či v místnostech se šikmými stropy.

Pokud jste zastánci skříní v klasickém stylu s otevíravými dveřmi, i vám Woodface vyhoví. Nabízí tradiční typy skříní, ale také doplňky, jež zvýší váš uživatelský komfort. Dveře skříní jsou vybaveny systémem pro tlumené dovírání, jež je zabudován do závěsů dveří. Vnitřek skříní lze doplnit výsuvy na ramínky, kalhoty, kravaty, prádlo a na boty. Také tyto skříně dodává Woodface na míru, v různých materiálech a provedeních.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Foto: Woodface

V oblasti interiérových příček nabízí Woodface široký sortiment systémů na důmyslné dělení místností. Lze je uplatnit jak v bytových tak kancelářských prostorech. Můžete si vybrat z nabídky posuvných dveří, prosklených, plných či částečně prosklených modulů.

Firma využívá svých zkušeností se zpracováním hliníkových profilů a materiálů na výplně dveří. Dodá vám dveře na míru v moderním designu dle vašeho přání a v souladu s ostatním vybavením bytu.
05.11.2009 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ŠPINAR - software s.r.o.

  Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • PETROŠ INTERIÉR

  Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444