Navštivte na FOR ARCHU

Osmnáctý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který dnes začíná, představí stovky vystavovatelů. Návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti mají v halách i na venkovních plochách PVA Letňany až do soboty 22. září příležitost seznámit se s rozsáhlou nabídkou produktů moderního stavebnictví, jeho metod a technologií počínaje projekty, architektonickými návrhy, přes stavební činnosti a související služby, až po materiály, stavební prvky, elektroinstalace a vybavení prostorů.

Atrium ALL INCLUSIVE

Významné místo v této nabídce mají dřevostavby, které mohou být rychlou, velmi efektivní a cenově přijatelnou cestou k novému bydlení. Firma Atrium u stánku D 10 v hale 1 nepředstavuje jen výhodné vlastnosti montovaných rodinných domů na bázi dřeva, které vyrábí a staví, ale také komplexní servis, který poskytuje. Atrium nabízí svým zákazníkům mj. balík služeb nazvaný Cena domu ALL INCLUSIVE®, který je zárukou dodržení předem kalkulované ceny za rozsáhlý celek služeb spojených s projektem a stavbou i za kvalitní standard vybavení. Jako "ALL INCLUSIVE" se však firma prezentuje již způsobem komunikace, svojí ochotou a schopností poskytnout kvalifikovaný a kompletní informační a konzultační servis hned při prvním kontaktu s potenciálním zákazníkem. Také u veletržního stánku této firmy se proto můžete dozvědět všechny podrobnosti o vytvoření projektu, o vlastnostech materiálů a technologii, kterou své domy staví, ale získáte zde i řadu dalších odpovědí na otázky týkající se možností současného moderního bydlení.
A100 z dílny ASTO

Pokud budete na FOR ARCHU hledat tipy pro vybavení interiéru, neměli byste minout v hale 6, oddělení D stánek č.17 s expozicí moderního stěnového nábytku A100, který má na veletrhu svou premiéru. Variabilní sestavy zahrnují komody, konferenční stolky, televizní skříňky, závěsné skříňky, police a další prvky, které lze kombinovat. Nábytek se vyrábí na zakázku z dřevěných, bukem dýhovaných desek mořených do několika odstínů, které si může zákazník zvolit. Firma ASTO, která je zkušeným výrobcem kvalitního dřevěného nábytku, tak umožňuje doplnit atraktivními a praktickými prvky této sestavy stávající vybavení vašeho interiéru. Výplně dvířek mohou být z čirého nebo matného skla nebo plné, lakované krycí barvou v odstínech, které si zvolíte.
Inteligentní Egon

Novinkou v produkci společnosti ABB Elektro-Praga je inteligentní elektroinstalace Ego-n®.Jde o přístupný, dostupný, montážně a programově jednoduchý a vysoce funkční systém určený především pro využití v oblasti výstavby rodinných domů a bytů. Tento centralizovaný systém s řídící jednotkou umožňuje vzájemné propojení až 512 systémových prvků prostřednictvím čtyřvodičové sběrnice. K jeho hlavním funkcím patří ovládání osvětlení, řízení žaluzií, řízení vytápění, ovládání spotřebičů, centrální funkce, ovládání prostřednictvím GSM a internetu a další.
Senzory (spínače, pohybová čidla, termostaty atd.) jsou vyráběny v oblíbených designových řadách Time® a Element®.


Moderní zdivo - nové možnosti

Dvojice tvarovek SUPERTHERM 44 - R 135° je jednou z novinek v expozici firmy Heluz, která letos oslavila 15. výročí svého založení. Dvojice tvarovek slouží pro vytvoření úhlu 135° u obvodových stěn o tloušťce 440 mm při zachování nosnosti a vazby zdiva. Mezi tvarovky se vkládá polystyren o tloušťce 50 mm, svislá spára mezi tvarovkami a zdivem se promaltuje tepelněizolační maltou. Další novinkou, za niž firma získala letos na jaře Zlatou medaili veletrhu IBF v Brně, je zdivo z tepelněizolačních cihel SUPERTHERM 49 STI vysypaných po vyzdění první vrstvy perlitem pro snížení šíření chladu z podkladního betonu.
18.09.2007 | redakce Bydlení.cz
  • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

    Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.

  • ABB s.r.o. Elektro-Praga

    ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444