Nábytek z masivu - evergreen stylového bydlení

Bez ohledu na módní trendy má tzv. stylový nábytek z dřevěného masivu stále své příznivce napříč generacemi. Někdo si v klasickém duchu zařizuje celý dům či byt, někdo touží třeba po jemně historizující pracovně, v níž se cítí ukryt před útoky hektického venkovního světa, někdo rád jen obohatí moderní interiér např. o solitérní kus s nádechem exotiky. Takový nábytek přitom nemusí být nijak extrémně drahý.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pestrý výběr nábytku dovezeného přímo od světových výrobců z nejrůznějších koutů světa nabízí obchod Sob Nábytek. Najdete zde krásné kousky nábytku z dalekého Mexika, Portugalska, Brazílie, Indonésie, dokonce i Vietnamu a Indie, ale také z mnoha dalších států. O stálé oblibě tohoto nábytku i jeho kvalitě svědčí fakt, že je jím vybavena řada významných evropských hotelů a světových rekreačních středisek.

Nábytkové menu

Nábytkové menu Sob představuje bohatou směs nejrůznějších stylů. Jmenujme alespoň oblíbený asijský styl Feng Shui, vyrobený z masivní borovice s ručně opracovanými starožitnými efekty, jihoamerický styl Bogota, až po kombinovaný ratanový nábytek v klasickém stylu, vyrobený z borového dřeva, rovněž s ručně opracovanými starožitnými efekty. Ty, kterým vyhovuje spíše konzervativní styl, bude zajímat nábytek z řady Elegance. Jedná se o velmi pěkný, klasický nábytek, vyrobený z borového dřeva.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Výlet do Mexika

K velmi oblíbeným patří mexický styl. Řada s názvem El Paso např. uchvátí svými hlubokými medově zbarvenými skříňkami, truhlami a komodami. Zahrnuje také židle, lavice, konferenční stolky, postele a dokonce i bary.

Řada Hacienda vás zase nadchne stylovým koupelnovým nábytkem, vyrobeným z borovice, drobnými kusy nábytku jako jsou police, stojany, věšáky, nebo botníky, konzole a stojany na cédéčka, v nabídce jsou rovněž zrcadla s masivnímu rámy.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Novinky

Mezi svými novinkami Sob Nábytek uvádí na trh malovaný nábytek a exotický nábytek v egyptském a samurajském stylu.

V místnosti s malovaným nábytkem se díky krásně zdobeným truhlám a skříním, vyrobeným z dřeva akácie, mahagonu a sezamu, budete cítit jako byste se pomocí stroje času přemístili do staré venkovské usedlosti nebo chalupy vzdálené od 21. století více než sto let.

Nevšednost a zároveň decentní krása egyptského nábytku z mahagonu připomíná zařízení pracovny univerzitního profesora historie a zapůsobí svou noblesou. Knihovny, skříně i truhly, vše jako by v sobě ukrývalo tajemství dávných věků. Nábytek v samurajském stylu je vyroben z akácie a mahagonu a je doplněn mosaznými prvky. Zajímavé truhly a skříně mají opět ručně opracované starožitné efekty.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pro pracovnu, koupelnu i ložnici

Sob Nábytek nabízí kusy vhodné k zařízení obývacího pokoje či reprezentativní pracovny jako jsou knihovny, pracovní stoly a televizní stolky, ale i nábytek vhodný do ložnice - postele, skříně nebo truhly. A vybrat si zde můžte i koupelnu. Preferujete koupelnu ve stylu Bombay, nebo se vám líbí spíš švédský styl? V nabídce Sob nábytku najdete obojí.

Nábytek z masivu ve vhodně zvoleném stylu najde své uplatnění nejen v bytech a rodinných domech, ale hodí se také do hotelů, horských chat či restaurací.

Objednat si takový nábytek je navíc velmi snadné. Můžete pohodlně nakupovat po internetu. Stačí jen nalistovat webové stránky www.sobnabytek.cz. Pokud však dáváte přednost klasickému způsobu nakupování a nekoupíte nábytek, který jste na vlastní oči neviděli, udělejte si výlet do prodejny Sob v Ústí nad Labem. Zjistíte, že nábytek, který vám zde nabídnou je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější než na fotografiích.
03.05.2010 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444