Nábytek do koupelny, která ladí

Hledání prvků, které doladí a zároveň sjednotí a propojí celý interiér, tvoří nezbytnou součást úvah o vybavení našeho bydlení. Je možné sladit do jednotného stylu i koupelnu?  Výrobce kvalitního koupelnového nábytku Dřevojas přichází na náš trh s nápadem předních švýcarských designérů, který takové řešení umožňuje.

Jedinečný design ve spojení s perfektním řemeslem

Myšlenka interiéru propojeného jednotícím prvkem se zhmotňuje v jedinečném koupelnovém nábytku AQUILA. Tuto novinku najdete pod exkluzivní značkou MYJOYS, která spojuje prvotřídní kvalitu českého výrobce se špičkovým švýcarským designem. Nová kolekce Aquila představuje nadčasovost, perfektní řemeslo a přidanou hodnotu v podobě systému výměny designových tapet, které lze využít ke kýženému propojení celého interiéru.

Jedním z cílů je nabídnout zákazníkům možnost použitím stejného designu tapet, jaký máte v koupelně, propojit i obývací pokoj a kuchyni a celému interiéru tak dát jedinečný ucelený styl.
Unikátní technologické zpracování

Nábytek AQUILA je jedinečný použitím lesklého, jen 6 mm tenkého skla na čelních plochách. Toto sklo je tvořeno ze dvou vrstev, mezi které je umístěna speciální potištěná fólie – tapeta. Skla jsou poté k sobě napevno slepena a teplotou a tlakem vytvrzena. Voda ani vlhkost tak nemají šanci.

Luxus v každém detailu

Nábytková kolekce AQUILA nabízí také možnost volby sanitární keramiky. Na výběr je buď keramické umyvadlo, nebo dvojumyvadlo z mletého bílého mramoru. Dalšími charakteristickými znaky této kolekce je například podsvícení čelných ploch pomocí LED diodového pásku, který koupelnu rozzáří jemným světlem. Zrcadlová skříň s oboustrannými zrcadly a s diodovým osvětlením poskytuje dostatek prostoru na jakékoliv drobnosti a kosmetiku. Ke komfortním vlastnostem tohoto nábytku patří i jeho snadná údržba.
Možnosti provedení

Nabídka sezóny je ve znamení originálních dekorů SPRING, WAVE, FLOWERS, PALM a ROSE. Nejnáročnější zákazníci, kteří touží po vlastní originální podobě své koupelny,  si mohou design tapety zvolit sami. Stačí poslat fotografii, skicu nebo třeba jen nápad.

Více informací: www.myjoys.cz
25.10.2011 | PR

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444