Kvalitní dveře pro dokonalý interiér

Kvalitní interiérové dveře a zárubně vyššího standardu, které na náš trh dodává společnost Dveře Praha si získávají stále více zákazníků. A není se čemu divit, veškeré modely nabízených dveří se vyznačují vysokou kvalitou, propracovaností detailů a širokou paletou povrchových úprav.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Stále větší množství zájemců o služby společnosti Dveře Praha vedlo nejen k rozhodnutí rekonstruovat stávající vzorkovnu v Praze – Vršovicích, ale také k otevření nového showroomu na pražském Proseku, nedaleko stanice metra Prosek. Tady naleznete nejen kompletní průřez všech modelových řad dveří otočných, ale i dveře posuvné a dveře s tzv.skrytou polodrážkou (profil GF).

Nová vzorkovna na Proseku

Slavnostní otevření nové vzorkovny proběhlo počátkem září loňského roku a mnozí návštěvníci stavebního veletrhu For Arch, který se konal poslední zářijový týden v Letňanech, měli možnost si prohlédnout téměř kompletní sortiment společnosti Dveře Praha.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
A opravdu je na co se dívat. Celková koncepce tohoto showroomu je zaměřena na maximální pohodlí příchozích klientů, architektů, projektantů i bytových designérů. Není zde zapomenuto ani na prostor pro nejmenší. Veškerá dveřní křídla jsou prezentována včetně obložkových zárubní ve všech dostupných výškách, samozřejmostí je široká nabídka skel a dveřního kování. Díky své velikosti působí nová vzorkovna velmi vzdušným a čistým dojmem s důrazem na kvalitu celé prezentace. Během krátké doby zde získáte možnost porovnat interiérové dveře všech modelových řad (Standard program, Elegence program, Lifestyle program, Massivholz program, i novou „královskou“ řadu Royal program).
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Dveře budoucnosti – Royal program Dveře Praha

Nadstandardní nabídkou je nová řada interiérových dveří ROYAL program. Tyto modely dveří jsou předurčeny zejména do moderních a designově čistých interiérů. Jedná se o ucelenou nabídku plných a prosklených dveří dýhovaných exotickými materiály, jako jsou TEAK, OŘECH, ZEBRANO, ROZENHOLZ, MAKASSAR nebo WENGE, popř. vysoce kvalitního bílého laku.

Dveře se vyznačují vkusným skládáním dýhy, vodorovné linie jsou umocněny vsazenou kovovou linkou. V bílém laku jsou jednotlivá pole plochy dveří oddělena profrézovanou drážkou. Čistota a design vynikne v provedení skryté polodrážky dveřního křídla a skrytých pantů TECTUS. Za zmínku stojí i standardně dodávané nerezové zámky s „tichým chodem“.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Dveře programu ROYAL jsou nabízeny ve dvou modelových řadách Basic Line a Exclusive Line.

Basic line, jak již název naznačuje, se skládá z hladkých dveří, u kterých lze zvolit svislé nebo vodorovné dýhování. Modelovou řadu tvoří základní typy prosklení obdobně jako u dveří Standard nebo Modul. V základním provedení je lišta L2017 a možnost výběru z 4 mm skel řady Modern.

Modelová řada Exclusive line se vyznačuje zejména libovolným skládáním dýhy, vodorovné linie jsou umocněny vsazenou nerezovou linkou, skleněné výplně jsou z 8 mm kaleného skla ESG a jejich osazení v křídle je bez jakýchkoliv zasklívacích lišt a rámečků. Skleněné výplně mohou být v rámci výšky dveří typ LA4 a LA5 nebo v rámci šířky dveří typ LA10, LA11.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Skladový program

Pilířem služeb společnosti Dveře Praha s.r.o. je kvalitní a rychlý skladový program. Téměř celý sortiment je možné dodat zákazníkovi do tří až čtyř týdnů. Skladový program byl vytvořen na základě dlouhodobého průzkumu prodejnosti dveří a zárubní. V široké nabídce skladových dveří a zárubní naleznete zboží v různých povrchových úpravách a modelových řadách.

Základní představou byla snaha vytvořit pokud možno komplexní nabídku nejžádanějších dveří a zárubní, které bude v odpovídajícím množství vyrobené v polotovarech k následné expedici. Nejedná se o dumpingovou akci na jeden konkrétní model dveří bez možnosti další variability. Ve skladovém programu je možné vybrat konkrétní typ lišty dveří, libovolný typ skla, pantů, kování, otočné jednokřídlé dveře, posuvné dveře na stěnu včetně dřevěné garnýže nebo designového provedení kolejnice Sefori, plné i prosklené. Samozřejmostí jsou obložkové zárubně pro otočné dveře v rozmezí tloušťky stěny 80 až 330 mm, průchozí zárubně pro posuvné dveře a široký výběr kování.
02.03.2009 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • VETOS dveře a zárubně s.r.o.

  Největší obchodně realizační společenost v České republice. Dodává a montuje dveře, podlahy, mobilní příčky a půdní schody předních evropských výrobců. Dále nabízí široký sortiment dveřního kování, dlažeb do interiéru a exteriéru a koupelnový nábytek.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku.

 • SEPOS, spol. s r.o. - interiérové dveře a zárubně

  Jsme česká rodinná firma, specialista na dveře a zárubně. Na trhu působíme již od roku 1991.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; fax: 532 154 452; info@bydleni.cz https://www.bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444; Fax.: 541 558 442