Kožené sedací soupravy jsou elegantní a praktické

Kvalitní kožená sedací souprava patří rozhodně k investicím, které se vyplatí především pro svoji praktičnost, protože při celkem jednoduchém pravidelném ošetřování si dlouho zachovávají perfektní vzhled.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Přírodní původ tohoto potahového materiálu navíc dodává každému kusu nábytku na jedinečné eleganci.

Výhody kůže

Kožený sedací nábytek není vhodné vystavovat nadměrnému teplu ani vlhku a chceme-li, aby neutrpěla jeho barva, je dobré chránit ho před dlouhodobým působením přímého slunečního světla.  Při dodržení nemnoha zásad ale sedací soupravy potažené kůží svým majitelům skvěle a dlouho poslouží i v náročném domácím provozu, jehož součástí jsou děti a domácí mazlíčci.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Jde o materiál, který  nepropustí prach, pot a další nečistoty do vnitřního čalounění. Díky tomu se v něm nedrží např. roztoči, což ocení lidé trpící alergiemi. Kůže má vysokou mechanickou odolnost a vyznačuje se tak dlouhou životností. K oblibě tohoto potahového materiálu přispívá i fakt, že je velmi příjemná na dotek. Kdo má s koženými křesly nebo sofa zkušenost ví, že posezení na nich rozhodně nestudí, jak se někdy tvrdí, a že v létě se na vás kůže nelepí, což patří rovněž k častým pověrám.  Přírodní kůže zpracovaná jako potahový materiál totiž dýchá, přijímá a izoluje tělesnou teplotu a je nepřilnavá.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Jak nakupovat

Na trhu je dnes k dispozici dostatečná nabídka křesel, sofa a sedacích souprav s potahy z pravé kůže pro různý vkus i styl bydlení. Hledáte-li kvalitní kožené rohové sedací soupravy nebo dobrý výběr kožených sedacích souprav s úložným prostorem či funkcí rozkládání pro spaní, můžeme doporučit specializovanou společnost Nejlepší nábytek, která nabízí výrobky spolehlivé kvality za příznivé ceny. Jako přímý dovozce prezentuje tato firma ve své prodejně se showroomem v Lounech desítky kožených sedacích souprav v bohaté škále designů i barev. Najdete zde výrobky vhodné do interiérů klasicky laděných, stejně jako bohatý výběr designů odpovídajících vzdušným, elegantním moderním interiérům.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Vybrat si model vhodný pro váš interiér lze sice i prostřednictvím katalogu, navštívit prodejnu osobně má ale řadu výhod. Nejde jen o to, že zákazník má možnost vidět kvalitu materiálu i zpracování na vlastní oči, posadit se a jednotlivé modely si dostatečně vyzkoušet. Školený pracovník vám tu navíc předvede všechny funkce, poradí při výběru a především nabídne pestrou kolekci vzorníků kůží. Jako jedna z mála prezentuje prodejna Nábytek Louny vzorník ve velkých formátech cca 1 m2, což podstatně usnadňuje výběr. Zákazník získá daleko přesnější představu, jak bude sedací souprava ve vybrané barvě kůže opravdu vypadat.

K servisu dodavatele Nejlepší nábytek patří doprava, vynáška a instalace v bytě  zdarma. Můžete si být jisti, že všechny tyto úkony provádí školený personál, nákladní vozy, v  nichž k vám nábytek doputuje, jsou uzpůsobené k přepravě sedacích souprav.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Jak kůži ošetřovat

Jak jsme již zmínili, pravidelná péče o kůži je nezbytná, není ale nijak náročná. Běžné nečistoty se odstraňují suchým nebo jen velmi jemně navlhčeným hadříkem. Abychom hezký vzhled kůže a její vlastnosti zachovali co nejdéle, je na místě nábytek 2x až 4x do roka ošetřit  pečujícím přípravkem na kůži. Používejte kvalitní přípravky, nejlépe takové, které vám doporučí výrobce nebo dodavatel nábytku. Pokud vás zaujme nabídka společnosti Nejlepší nábytek a sedací soupravu si zakoupíte právě zde, získáte k ní balíček na čištění a údržbu potahů z kůže jako dárek.

08.12.2011 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444