Klidný a bezstarostný spánek i pro alergiky

Nová řada přikrývek a polštářů Rotexim

Český výrobce moderního bytového textilu, společnost ROTEXIM, přichází na jarní trh s novinkou - s novou generací luxusních prošívaných přikrývek, prošívaných polštářů a anatomických polštářů K 1® CELEBRITY 60. Úlevu a příjemný spánek přinesou tyto výrobky také všem, kdo jsou vnímaví na přítomnost značného množství alergenů a mikrobů.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Prošívané přikrývky a polštáře K 1® CELEBRITY 60 jsou vyráběny ze speciálně vyvinutého polyesterového plnícího vlákna „FILLWELL WELLCARE“ s trvalými antimikrobiálními, antiplísňovými a antialergenní vlastnostmi, které zároveň působí i proti roztočům a roztočovým alergenům.

Trvalých antialergických vlastností je docíleno již v počáteční fázi výroby polyesterového vlákna, kdy jsou v celém objemu základní hmoty, ze které je vlákno vyráběno, rovnoměrně rozptýleny speciální přísady - nejsou nanášeny pouze na povrch vlákna. Tento výrobní postup zajišťuje trvanlivost docílených vlastností i po mnohonásobném praní.

Přikrývky a polštáře řady K 1® CELEBRITY 60 patří do kategorie luxusních výrobků přinášejících vysokou hřejivost, obzvlášť jemnou povrchovou úpravu, jedinečnou splývavost a výbornou prodyšnost. Jsou zhotoveny ze špičkových materiálů, jejichž kvalita se promítá do užitných vlastnosti těchto exklusivních prošívaných přikrývek a polštářů.

Výrobky této nové řady lze zakoupit prostřednictvím INTERNETOVÉHO OBCHODU na adrese www.rotexim.cz / eshop.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Povrchový materiál je 100 % bavlněný satén s velmi příjemným omakem, který je zhotoven z jemné dlouhovlákenné bavlny. Vyznačuje se vysokou lehkostí, velmi dobrou prodyšností, příjemným hebkým omakem a efektním vzhledem, který je dosažen speciální povrchovou úpravou „supersoft“.

Náplň prošívaných přikrývek a prošívaná náplň obalů polštářů je tvořena z polyesterových vláken s výše uvedenými antialergickými vlastnostmi, které jsou vrstveny v jemných pavučinách do měkkého rouna, které je tepelně systémem thermobondingu, nikoli chemickou cestou, zpevněno. Touto výrobní technologií je zajištěna 100 % zdravotní nezávadnost a alergická neutralita.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Konstrukce přikrývky je přizpůsobena použitým materiálům, je prošita do půloblouků, čímž je zajištěna nadýchanost a příjemný objem, konfekční zpracování olemováním dává přikrývce tvarovou stabilitu.

Obal polštářů je prošit menšími půloblouky, čímž je docílena trvanlivost i při četném namáháni při jejich používání. Klasický polštář je doplněn jemnými dutými silanizovanými polyesterovými vločkami - kuličkami, tzv. syntetickým peřím. Tato náplň umožňuje každodenní tvarování naklepáním, všitý zip navíc doplnění či redukci náplně dle individuálních potřeb uživatele.

V sortimentní řadě K 1® CELEBRITY 60 jsou vyráběny i anatomické polštáře ve dvou rozměrech. Obal je stejné konstrukce jako u klasických polštářů a je doplněn tvarovanou viskoelastickou pěnou, která reaguje na teplo a tlak a poskytuje ideální ergonometrické odlehčení páteře. Vzhledem k tomu, že obal má všitý zip, je snímatelný a tudíž se lehce udr-žuje praním při teplotě 60oC jako všechny výrobky řady K 1® CELEBRITY
60.

Více informací: www.rotexim.cz

24.03.2010 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444