FORMDESIGN míří na IMM do Kolína nad Rýnem

Společnost FORM, sídlící na pomezí českého Slezska v Kozmicích u Hlučína, je  mezi odbornou ale i laickou veřejností známá spíše pod firemní značkou FORMDESIGN, která lépe vystihuje její zaměření na designový nábytek. Její historie sahá až do počátku 90. let a v příštím roce oslaví 20. výročí svého založení.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
V rámci oslav jubilea se společnost FORM zúčastní jednoho z nejvýznamnějších  světových veletrhu nábytku, který se koná ve dnech 18.-23. 1. 2011 v Kolíně nad Rýnem pod názvem IMM Cologne. Výstavní stánek společnosti zde můžete najít v hale 10.2, stánek N-035. Na tomto prestižním veletrhu budou zástupci společnosti prezentovat  žhavé novinky, ale i úspěšné modely, které jsou ve výrobním programu již řadu let.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Charakteristickým znakem  firemního sortimentu, vyvinutého ve vývojovém oddělení firmy Form, je vedle originálního designu rovněž i orientace na ušlechtilé a přírodní materiály, především pak na nerez v kombinaci s masívním dřevem či tvarovanou dřevěnou lamelou. Takto jsou navrženy kancelářské a konferenční židle, mezi kterými vyniká řada FERMATO a FIERO. Ve stejném duchu jsou navrženy i řady kancelářského nábytku GRAND, PRINC a ROYAL designově navazující na již zmíněný nábytek sedací. Kromě těchto modelů je ve firemní nabídce i řada jídelních židlí, stolů, věšáků a němých sluhů.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Samostatnou skupinu tvoří čalouněný nábytek, který v sobě zahrnuje křesla a polokřesla různých tvarů a velikostí ale i několik sedacích souprav. Ty se v souladu s trendy doby vyznačují mnohými funkčními dovednostmi umožňujícími změnu hloubky sezení, polohování opěrky hlavy i opěradlových polštářů až po sklopnou područku zvětšující případnou sedací či ložnou plochu. Samozřejmostí je rovněž možnost spodního úložného prostoru při zachování komfortu sezení, či výroba  atypických rozměrů dle přání zákazníka.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Vysoká kvalita zpracování jednotlivých modelů je dána stabilním týmem erudovaných pracovníků a nejmodernější technologickou vybaveností, včetně  CNC technologií obrábění materiálů na bázi dřeva a ohýbání ocelových profilů. Vedle sériové výroby nábytku se společnost FORM intenzivně zabývá i tvorbou atypických interiérů na klíč. Mezi její reference patří řada realizovaných interiérů bytů, rodinných domů, restaurací, hotelů či sídel firem. Předností takto realizovaných interiérů je designová návaznost mezi sériově vyráběným a atypickým nábytkem, jejímž výsledkem je celkový harmonicky ráz a komplexnost služeb.

IMM Cologne 18.-23. 1. 2011 /  hala 10.2  stánek N-035

www.formdesign.cz
www.forminteriery.cz

 

11.01.2011 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444