„Wall Cladding“ - obkládání stěn skly Lacobel® a Matelac®

Společnost AGC Flat Glass Czech, největší výrobce plochého skla pro architekturu a interiérový design ve střední a východní Evropě, udává trendy v moderním interiéru a nabízí řadu výrobků určených k jeho dekoraci. Atraktivním a velice módním materiálem jsou lakovaná a matovaná skla Lacobel® a Matelac®.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Obkládání stěn skly Lacobel a Matelac

Jednoznačně největším trendem v použití těchto skel je obkládání stěn, tzv. wall cladding, které snadno nahradí běžné keramické obklady. Lacobel a Matelac představují moderní a maximálně kvalitní řešení pro residenční, ale i komerční interiér. Lacobel a Matelac se v aplikaci wall cladding vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a škrábům a dobrou kompatibilitou s různými druhy silikonů. Oba druhy skel jsou k obkládání stěn k dispozici jak ve formátu běžných keramických dlaždic, tak ve velkých rozměrech. To znamená, že každý, kdo se rozhodne použít sklo jako obkladový materiál, není v žádném případě limitován předem daným rozměrem obkladu. Díky tomu se může vyhnout velkému množství spár, které nejsou vždy žádoucí.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Lakovaná skla Lacobel - barevná škála 2008


AGC Flat Glass reaguje na podrobnou studii posledních trendů ve světě barev a přizpůsobuje svou nabídku současnému vkusu tím, že nabízí 25 pastelových, pestrých či kovových odstínů. Tato skla pokrývá vysoce kvalitní, neprůhledný lak, který neobsahuje žádné těžké kovy ani škodlivé chemikálie, a jsou tak šetrná k životnímu prostředí. Lakovaná plocha s efektem zrcadlení vytváří optický dojem hloubky a světla.

 

Matelac - exkluzivní interiérový design

Kromě skel Lacobel a Matelux nabízí AGC Flat Glass Czech ve své široké škále dekorativních skel další zajímavé řešení - nová exkluzivní skla řady Matelac. Jedná se o sklo, jehož jedna strana je matovaná a druhá lakovaná. AGC Flat Glass Czech vyvinulo 12 barev se saténovou povrchovou úpravou. Zlaté, stříbrné a kovové odstíny se vrací a představují nový trend ve světě interiérového designu.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Bezpečnostní a antibakteriální provedení

Skla Lacobel a Matelac se vyznačují řadou výhod: především odolávají skvrnám a vlhkosti, snadno se omývají a neškodí životnímu prostředí. Bez ohledu na dobu používání nemění svůj vzhled. Pro zvýšení ochrany jsou k dispozici také v bezpečnostní verzi SAFE: na lakovanou stranu skla se nanáší speciální polypropylenová „SAFE“ fólie, která chrání lak a v případě rozbití skla zabraňuje dalším škodám či zranění: střepy totiž zůstanou přilepeny k fólii.

Skla Lacobel lze objednat také v unikátním antibakteriálním provedení: společnost AGC Flat Glass Europe totiž jako první na světě uvedla na trh antibakteriální skla, která ničí 99,9% veškerých bakterií na povrchu skla. Díky této významné vlastnosti se Lacobel stává dokonalým výrobkem pro aplikace s přísnými hygienickými nároky.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Pokud vás dekorativní skla od společnosti AGC Flat Glass Czech zaujala, více informací najdete na stránkách www.YourGlass.cz, nebo se můžete obrátit na K. Soukupovou, 725 677 922 e-mail: klara.soukupova@eu.agc-flatglass.com.
21.09.2009 | PR
  • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

    Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444