Máte málo místa? Pořiďte si rozkládací lůžko

Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic v přírodním provedení, polštáře a přikrývky – to vše najdete ve Studiích zdravého spaní® JMP v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

Studia JMP nabízejí řešení i pro ty, kteří potřebují vyřešit kvalitní prostor pro spaní na malém prostoru. V nabídce najdete několik typů a systémů rozkládacích pohovek nebo lůžek. Tato lůžka můžete vždy vybavit kvalitní matrací, která splňuje požadavky jak na zdravý spánek, tak i na hygienu lůžka. Rozkládací postel pak můžete použít jak na příležitostné spaní pro návštěvy, tak i na spaní trvalé – a podle toho pak třeba lůžko vybavit více nebo méně komfortní matrací.

Kompletní nabídku najdete na www.loznice.cz.

     

       

 

Tržiště zpráv | 13.04.2011

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • BLAKAR trading s.r.o.
  BLAKAR trading s.r.o.

  Jsme výhradní dovozce a distributor robotických vysavačů značek CleanMate a iClebo, UVC antibakteriálních vysavačů Raycop a bezdotykové domácnosti Helpmation, která zahrnuje bezdotykové odpadkové koše, bezdotykové dávkovače mýdla a bezdotykové teploměry.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO
  Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • AHORN CZ, s.r.o.
  AHORN CZ, s.r.o.

  Ahorn CZ, s.r.o. je českým výrobcem postelových roštů, které jsou jako podklad pod matrace důležité pro zdravé a pohodlné spaní. Nabízíme široký sortiment roštů od pevných přes polohovací až po exkluzivní rošty s polohováním pomocí motoru. V našich partnerských prodejnách Vám rádi poradí s výběrem !

 • ALAX spol. s r.o. - dětský nábytek
  ALAX spol. s r.o. - dětský nábytek

  DĚTSKÝ NÁBYTEK - Společnost ALAX spol. s r.o. je na českém trhu již řadu let etablovaná výrobní a obchodní firma, která se zabývá komplexním poskytováním služeb při tvorbě a realizaci interiérových řešení.