Zveme Vás k prezentaci na BYDLENÍ.CZ

Vážení přátelé,

  • dovolujeme si Vám představit oborový portál BYDLENÍ.CZ a nabídnout služby, které přispějí ke zvýšení návštěvnosti Vašich internetových stránek, zdůrazní Vaše postavení v oboru a pomohou Vám získat nové zákazníky.
  • BYDLENÍ.CZ je nezávislý internetový magazín a katalog pro podnikatele v oboru a nejširší veřejnost. Jeho cílem je orientovat, informovat a inspirovat návštěvníky v široké problematice bydlení. Je průvodcem spotřebitelů na cestě za kvalitou.
  • Kromě firemních prezentací přináší BYDLENÍ.CZ denně aktuální články a nabídky realit. Zájem návštěvníků zvyšují ankety, soutěže, kalendář akcí a další atraktivní formy internetového čtení.
  • Součástí BYDLENÍ.CZ je katalog podnikatelských subjektů působících v oblasti bydlení.
  • Díky přesným internetovým adresám www.bydleni.cz a www.interier.cz používá tuto databázi stále více návštěvníků pro vyhledávání stránek výrobců a prodejců v oboru. Katalog firem na BYDLENÍ.CZ se tak stává výhodným nástrojem spojujícím poptávku po informacích s nabídkou Vašich produktů a služeb.
  • Účast v tomto katalogu Vám nabízíme prostřednictvím tří úrovní služeb: Firemní záznam, BYDLENÍ.CZ doporučuje a Partner sekce BYDLENÍ.CZ.
  • Našim zákazníkům nabízíme také prostor pro rozsáhlé reklamní a marketingové kampaně.

O BYDLENÍ.CZ

BYDLENÍ.CZ je nezávislý internetový magazín pro nejširší veřejnost, který orientuje, informuje a inspiruje návštěvníky v široké problematice bydlení. Je průvodcem spotřebitelů na cestě za kvalitou. Firmám působícím v oblasti bydlení nabízí možnost informovat o svých produktech a aktivitách a prostor pro reklamu. Magazín na přesných internetových adresách www.bydleni.cz a www.interier.cz je nástrojem, který přivede uživatele na www stránky výrobců, prodejců a podnikatelských subjektů v oboru.

O ABSTRACTu

Tým Abstract s.r.o. působí na českém internetu již od roku 1997. Internet pro nás není technologií, ale způsobem myšlení. "Full service" chápeme jako trvalou marketingovou, informační a propagační podporu v oblasti internetu pro stálý okruh zákazníků. Naším cílem je efektivní využití zákazníkových investic tak, aby se jeho internetové aktivity staly skutečnou konkurenční výhodou. Publikační činnost provozuje na vlastních serverech v páteřní síti Speedbone Aliatel a.s.